EN

Dj Möls

Dj Möls alustas dj ametiga 25a tagasi, esimesed peod ikka koolidiskod ja sealt edasi legendaarsed Barbara ja Assa baarid.Huvi hip hop muusika vastu viis ta 1997a aga esimestele Tartus toimunud hiphop pidudele muusikat mängima. 2002 alustas Dj Möls aga pidudesarja Sounds of Hip Hop korraldamist kus esines suur enamus Eesti hip hop artiste. Sounds Of Hip Hop pidusid korraldati klubides XS-Tallinn-lllusion kokku 15. aastat.

Aegade jooksul on Dj Mölsist kujunenud Eesti üks parimaid peo Dj-sid, Dj Möls toob tantsupõrandale kokku erinevate muusikamaitsetega inimesed. Ta on nõutud Dj paljudes Eesti ööklubides: Hollywood, Studio, Sugar, Vabank, Venus, Maasikas, Shooters, Sunset, Aptek, Tartu, Kino jne. Möls on ka suur muusikavideote fänn ja korraldab erinevaid videodiskosid nii suurtes ööklubides, era- ja pulmapidudel. Lisainfot videodisko kohta vaata siit:
Dj Möls on korraldanud paljude artistide esinemisi Eestis: INSPECTAH DECK, DE LA SOUL, ONYX, UGLY DUCKLING, SUPASTITON, CESAR COMANCHE,  KURTIS BLOW, SUGARHILL GANG, TY, CAMP LO, LORDS OF THE UNDERGROUND, LITTLE BROTHER, AKROBATIK & MR LIF, FRANK N DANK, JERU THE DAMAJA, AFU-RA, DOPE D.O.D, THA ALKAHOLIKS, M.E.D. DJ CRAZE, DJ RAFIK, DJ NU-MARK, DJ KID FRESH, DJ STATIC & NAT ILL, DJ WOODY ja paljud teised.
Tema juhitud oli ka 10a kestnud raadiosaade Sounds Of Hip Hop raadios Ringfm. 2007 a oli Dj Möls tuuri dj-ks legendaarsel hiphop grupil ONYX ning lisaks on ta olnud ka tuuri dj-ks FUGEES-i liikmel Pras. Möls korraldab koos Genkaga ka Eesti Hip Hop Festivali, mis toob kord aastas Elvasse kokku parimad Eesti hip hop artistid.

Vajad head pidu, võta minuga ühendust!

Scroll to Top